Kursy dla dzieci w wieku szkolnym są również prowadzone wyłącznie po angielsku,  podzielone na dwa etapy:

Regularny kurs języka ogólnego wspomagający edukację szkolną

Kurs zainspirowany tajemniczą podróżą w nieznane. Dzieciaki uwielbiają odkrywać nowe lądy, czemu nie użyć wyobraźni i naszych inspirujących pomysłów, i nie wyruszyć w podróż, ku przygodzie, na przykład, na tropikalną wyspę czy na pustynię.

Autorski program zainspirowany opowieścią J Verne'a, który łączy w sobie elementy przygody, podróży (również palcem po mapie), kultur, smaków i muzyki z odległych i tych całkiem bliskich zakątków świata. Będziemy podróżować samolotem, balonem, statkiem przez strefy czasowe i klimatyczne. Sporo nauczymy się z geografii, historii i biologii.

Kurs w formie gier i zabaw językowych, zarówno ruchowych tradycyjnych zabaw rodem z angielskiego podwórka, jak i popularnych gier językowych stosowanych przez nas na zajęciach.

English Corner  © All Rights Reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com