Kursy dla dzieci w wieku szkolnym są również prowadzone wyłącznie po angielsku,  podzielone na dwa etapy:

Dzieci z klas  I i II uczą się bez pisania i czytania lub w ich ograniczonym wymiarze, nowego słownictwa, przy użyciu prostych zdań i pytań. Opisujemy pogodę, ubrania, sprzęty szkolne, jedzenie itp w szerszym zakresie, wyrównujemy różnice pomiędzy poszczególnymi dziećmi. Nie zapominamy o ruchu, zabawie, grach i piosenkach. Nasi mali kursanci potrzebują jeszcze różnorodności i wielu aktywności. Wykorzystujemy ich energię do poznawania nowych, nieznanych zwyczajów kultury anglosaskiej, bawimy się w tradycyjnie i nowocześnie po angielsku.

Dzieci klas III i starsze uczą się nie tylko intensywnie mówić w obcym języku, ale również czytać, gdyż ta umiejętność ułatwi im w przyszłości samodzielny rozwój językowy. Tu już nie są najważniejsze słowa, ale całe zdania, zrozumienie uproszczonych historii, przygód rówieśników i opowieści nauczyciela. Dzieci uczą się prawidłowo odpowiadać na pytania i sami je zadają, streszczają poznane wydarzenia, opowiadają o swoim dniu, lekcji i wakacjach.

CENNIK

Grupa 5-8 osób
1x tygodniowo 90 min
180 zł / miesiąc,
1700 zł / rok
Grupa do 5-8 osób
2x tygodniowo 45 min.
190 zł / miesiąc,
1800 zł / rok
Grupa 3-4 osób
1x tygodniowo 90 min
250 zł / miesiąc,
2400 zł / rok
Grupa 3-4 osób
2x tygodniowo 45 min
260 zł / miesiąc,
2500 zł / rok

English Corner  © All Rights Reserved.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com